Zamówienie odbywa się w kilku prostych krokach:

  1. Przygotuj listę zakupów na stronie IKEA Poznań w formacie pdf lub zapisz numery katalogowe produktów na kartce
  2. Gotową listę wyślij bezpośrednio na nasz adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub podaj telefonicznie pod numerem 692-478-554 . Koniecznie podaj miejsce dostawy, wraz z kodem pocztowym.
  3. Poczekaj na wycenę usługi. W odpowiedzi otrzymasz ostateczny koszt naszej usługi oraz możliwy termin dostawy.
  4.  W celu otrzymania faktury ze sklepu oraz faktury za transport, proszę załączyć w wiadomości dane firmy.
  5. Dostawa towaru. Płatność gotówką u kierowcy

Pamiętaj – nie doliczamy żadnej prowizji do cen katalogowych w sklepie IKEA a wraz z dostawą otrzymujesz oryginalny paragon lub fakturę VAT na zakupione towary, stanowiący również podstawę do gwarancji.

Masz pytania?? Zadzwoń lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  692 478 554

Niniejszym oświadczam, że w żaden sposób nie jestem prawnie lub gospodarczo powiązany z siecią sklepów IKEA, a świadczone przeze mnie usługi w całości i niezależnie są wykonywane przez przedsiębiorcę działającego pod firmą 1. DiH SERWIS BARTOSZ PIOTROWSKI 2. AUTO PIOTROWSKI. Znak słowny IKEA został użyty wyłącznie w celu informacyjnym.

Adres firmy

Auto Piotrowski
Mnichowo 43
62-200 Gniezno
NIP: 784-222-82-85

Początek strony